joi, 23 iulie 2009

Doi tineri şi-au pierdut viaţa într-un accident petrecut la ieşirea din Arad


Doi tineri si-au pierdut viata, marti noaptea, în urma unui accident rutier petrecut la iesirea din Arad. Potrivit politistilor, masina în care se aflau cei doi rula cu viteză mare. Primele indicii arată că soferul a pierdut controlul asupra directiei, masina s-a lovit de un dâmb înalt, după care s-a răsturnat într-un sant. Cel care se afla la volanul masinii a decedat pe loc, iar cealaltă victimă a murit la spital. În masină cu cei doi s-a mai aflat un tânăr, acesta a fost si el rănit, fiind transportat imediat la spital. Conform medicilor, băiatul se află în afara oricărui pericol.

www.news-ar.eu

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu